Volg Hart van Nederland
Gemeentehuizen Roermond en Simpelveld gesloten na bedreiging via e-mail: verdachte (26) aangehouden

Gemeentehuizen Roermond en Simpelveld gesloten na bedreiging via e-mail: verdachte (26) aangehouden

112

21 juli 2020, 15:43

Link gekopieerd

Het gemeentehuis en het stadskantoor in Roermond en het stadhuis in Simpelveld zijn dinsdagmiddag gesloten voor het publiek gesloten vanwege een bedreiging. De gebouwen werden een aantal uur bewaakt. Rond 15:30 werd een verdachte aangehouden. De gebouwen in Roermond werden rond het middaguur gesloten nadat er een e-mail een bedreiging was binnengekomen. Waaruit de dreiging bestaat, wilde een politiewoordvoerder niet zeggen. "Wel zo serieus dat de gemeente tot sluiting overging." Rond 13.30 uur volgde een dreigmail aan de gemeente Simpelveld, van dezelfde afzender. Ook in Simpelveld ging het gemeentehuis daarop dicht. Onderzoek door de politie leidde rond 15.30 uur tot de aanhouding van de 26-jarige man, een oud-inwoner van Simpelveld. Hij is in de cel gezet op verdenking van bedreiging en het doen van valse meldingen. Vlak na zijn aanhouding gingen de gemeentehuizen in beide plaatsen weer open. ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.