Volg Hart van Nederland
Geen aanhoudingen voor avondklokrellen ziekenhuis Enschede, beelden onduidelijk

Geen aanhoudingen voor avondklokrellen ziekenhuis Enschede, beelden onduidelijk

112

19 mrt 2021, 15:18

Link gekopieerd

De politie kan geen verdachten aanhouden voor het veroorzaken van onrust eind januari bij Medisch Spectrum Twente (MST) in Enschede. De politie heeft camerabeelden uitgelezen, maar die waren te onduidelijk voor het herkennen van verdachten.

Dat bevestigt een politiewoordvoerder na berichtgeving door RTV Oost.

Tegen ruiten geslagen en geschopt

Tientallen relschoppers trokken tijdens protesten tegen de avondklok naar het MST Enschede. Op camerabeelden van het ziekenhuis is te zien dat er tegen de ruiten werd geslagen. De politie heeft geen aanwijzingen gevonden dat er met voorwerpen naar de ruiten van het ziekenhuis werd gegooid, zoals een woordvoerder van het MST eerder meldde.

Ook heeft de politie geen schade of vernielingen aan het gebouw kunnen traceren. Wel was er een slagboom vernield.

ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.