Volg Hart van Nederland
Dyanko werd doodgereden door een hardrijder

Dyanko werd doodgereden door een hardrijder

112

29 aug 2017, 18:08

Link gekopieerd

De veroorzaker van het verkeersongeval waarbij de 23-jarige Dyanko van Breemen om het leven kwam moest zich dinsdag voor de rechtbank in Dordrecht verantwoorden. De 31-jarige uit Roemenie afkomstige Rotterdammer wordt ervan verdacht dat hij twee jaar geleden zo hard reed dat hij de fietsende Dyanko niet meer kon ontwijken. Het slachtoffer belandde via de motorkap op de voorruit en werd vervolgens honderden meters meegesleurd. Dyanko overleed enkele uren na het ongeluk. Zijn in Frankrijk woonachtige vader kwam speciaal voor de rechtszaak deze week naar Nederland.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.