Volg Hart van Nederland
Dronken studenten proberen haan te stelen

Dronken studenten proberen haan te stelen

112

13 juni 2018, 07:10

Link gekopieerd

Agenten in het Operationeel Centrum van de Politie in Rotterdam hadden vannacht eersterangs kaarten voor een bijzonder schouwspel: een paar dronken studenten probeerde een reusachtige haan te stelen. Via cameratoezicht werden ze scherp in de gaten gehouden. "Het wil nog niet zo lukken, achterop de fiets," twittert de Politie rond half vier vannacht. En veel tijd om te blijven proberen kregen de studenten ook niet. De Rotterdamse politie was er snel bij om zich te ontfermen over de manshoge boerderijdieren. Of de studenten bekeurd zijn is niet bekend.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.