Volg Hart van Nederland
Automobilist onder invloed bijt agent tijdens aanhouding in Rotterdam

Automobilist onder invloed bijt agent tijdens aanhouding in Rotterdam

112

19 feb 2020, 16:25

Link gekopieerd

Een politieagent is dinsdagochtend gebeten door een automobilist onder invloed in Rotterdam. De politieagent controleerde op dat moment met een collega een auto aan de Katendrechtse Lagedijk in de Rotterdamse wijk Charlois, waarbij zij op dat moment met de politiedienstwagen de doorgang blokkeerden. De 43-jarige bestuurder liet blijken dat hij het hier niet mee eens was, maar nadat de agenten met hem in gesprek wilden, reed hij weg, meldt de politie.

Mishandeling tijdens aanhouding

Hierop zetten de agenten de achtervolging in en konden ze de bestuurder op de Lepelaarssingel klemrijden, waardoor ze de bestuurder konden aanhouden. Hierbij is een van de agenten door de man gebeten. Na de aanhouding bleek dat de man onder invloed was toen hij achter het stuur zat. De verdachte kreeg een rijverbod voor 24 uur. Voor de mishandeling van de agent zal de verdachte zich moeten verantwoorden bij de rechter-commissaris. Beeld: Politie.nl

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.