
112
21 mei 2024, 22:46
De politie heeft een 28-jarige man uit Goes aangehouden op verdenking van geweld tegen een conducteur. Het slachtoffer werd aangevallen met een rode vloeistof.
Het incident vond plaats nadat de verdachte bij Roosendaal was ingestapt in de trein richting Zeeland. Naar verluidt escaleerde een conflict tussen de man en de conducteur, waarbij de conducteur met een rode gel of verf in het gezicht werd bespoten die moeilijk te verwijderen is.
De politie direct ingeschakeld en heeft de verdachte op het station van Rilland-Bath gearresteerd. De man is overgebracht naar het politiecellencomplex Torentijd waar hij verder wordt verhoord over zijn betrokkenheid bij het incident.
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.