
112
5 feb 2019, 18:57
De 19-jarige Jahnavi uit Oss schrok maandagnacht wakker van het inbraakalarm. Op haar telefoon zag ze hoe op dat moment twee criminelen in haar modezaak de boel aan het leegroven waren. Met een auto hadden de boeven de pui van de winkel geramd en binnen de kortste keren was het complete assortiment verdwenen. Nog geen jaar geleden opende modewinkel JR Fashion voor het eerst haar deuren. "Ik had me onze eerste verjaardag heel anders voorgesteld", vertelt de jonge eigenaresse aan Hart van Nederland. "Toen we hier aankwamen was de winkel helemaal leeg." In de hoop dat de daders worden herkend, heeft Jahnavi de bewakingsbeelden online gezet.
Op Facebook regent het inmiddels steunbetuigingen. En ook van klanten en vrienden krijgt Jahnavi veel lieve reacties. Het is nog onduidelijk hoe goed ze tegen de schade is verzekerd. De politie onderzoekt de zaak, maar heeft nog geen verdachten in beeld.
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.