Volg Hart van Nederland

Brandweer plukt ondersteboven bungelende glazenwasser van dakgoot

112

31 mrt 2021, 13:00 - Update: 31 mrt 2021, 13:57

Link gekopieerd

Een glazenwasser is woensdagmorgen in Dongen uit een wel heel benarde positie gered. De man was aan het werk bij een verzorgingshuis toen zijn bakje kantelde en ondersteboven aan de dakgoot bleef bungelen.

De brandweer schoot de man - die gelukkig goed gezekerd zat - te hulp en wist hem met een hoogwerker uit de penarie te helpen. Voor zover bekend staat de glazenwasser zonder kleerscheuren weer veilig met beide benen op de grond.

Beeld: SQ Vision

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.