Volg Hart van Nederland
Brand in paviljoen van kunstenaar op Afsluitdijk

Brand in paviljoen van kunstenaar op Afsluitdijk

112

11 nov 2017, 09:46

Link gekopieerd

Brandweer van Den Oever werd vrijdagavond laat gealarmeerd voor een brand in een grote tent op de Afsluitdijk. Het betrof een paviljoen van kunstenaar Daan Roosegaarde. Dit is door onbekende oorzaak in de brand gevlogen. Verkeer had last van de rook de politie heeft de weggebruikers hierop gewaarschuwd. Daan Roosegaarde is kunstenaar van drie projecten op de Afsluitdijk, deze kunstwerken zouden op 17 november officieel worden geopend. De werken van de kunstenaar stonden buiten en zijn dus gespaard gebleven door de brand. In het paviljoen zouden tijdens de opening verschillende activiteiten worden gehouden, nu wordt er bekeken of dat nog door kan gaan. Bij de brand zelf raakte niemand gewond. Beeld: Noormannen

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.