
112
9 apr 2019, 16:30
De grote brand die maandagavond woedde op de Laapersheide in Hilversum en ruim 6 hectare heide verwoestte, is mogelijk het gevolg van brandstichting. Daarom is de politie een onderzoek gestart en zoekt getuigen. Getuigen zeggen rond die tijd een aantal harde knallen te hebben gehoord, mogelijk vuurwerk. Ook hebben getuigen vier jongens in de leeftijd van 15 tot 18 jaar op de Laapersheide te hebben zien lopen.
De politie is daarom op zoek naar de vier jongens. Zij kunnen belangrijke getuigen zijn. Ook zoekt de politie naar andere getuigen die rond 18.30 uur a 18.45 uur op de Laapersheide waren. Ze worden gevraagd zich te melden bij politie Hilversum via 0900 8844.
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.