Volg Hart van Nederland
Brabantse jongeman overleden na ongeval op Malta

Brabantse jongeman overleden na ongeval op Malta

112

9 juli 2018, 07:05

Link gekopieerd

Een Brabantse jongeman is zondag op Malta overleden aan de gevolgen van een aanrijding door een personenauto afgelopen vrijdag in de hoofdstad Valletta. Volgens Maltese media is het slachtoffer 20 jaar oud, maar Brabantse media zeggen dat het om een 19-jarige student Bedrijfseconomie aan de Universiteit in Tilburg gaat. Het slachtoffer maakte deel uit van een groep van acht mensen die door een personenauto werd aangereden. De auto werd bestuurd door een 20-jarige Maltees. De andere zeven personen, onder wie drie Nederlanders raakten gewond bij het incident. Hoe zij er aan toe zijn is niet bekend. Volgens de politie in de Maltese hoofdstad had de bestuurder teveel gedronken en reed hij te hard. Hij moet deze week voor een Maltese rechtbank verschijnen. ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.