Volg Hart van Nederland
Bewoners kunnen huis niet uit na fatale schietpartij Utrecht

Bewoners kunnen huis niet uit na fatale schietpartij Utrecht

112

12 jan 2017, 11:38

Link gekopieerd

Bewoners van de Faustdreef in Utrecht kunnen hun flat niet uit na een fatale schietpartij woensdagnacht. De schietpartij vond plaats in de gezamenlijke ruimte van het complex. De portiek en het trappenhuis zijn geblokkeerd vanwege forensisch onderzoek. De mensen in de flat moeten daarom met de brandtrap naar de eerste etage. Daar kunnen ze via een ladder naar buiten. Volgens De Telegraaf zou het gaan om een liquidatie. De broer van het slachtoffer zou in maart om het leven zijn gekomen bij een vluchtpoging na een ramkraak in Duitsland. De politie wil nog niets kwijt over de identiteit van het slachtoffer.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.