Volg Hart van Nederland

Betonwagen kantelt bij Leiden en stroomt leeg in berm

112

17 feb 2023, 13:50

Link gekopieerd

Een betonwagen is vrijdagochtend gekanteld langs de N206 bij Leiden. De chauffeur raakte door onduidelijke oorzaak van de weg, waardoor de wagen wegzakte in de berm en op de zijkant kwam te liggen. Het cement stroomde vervolgens uit de wagen.

Het ongeluk gebeurde kort voor 11.00 uur. De vrachtwagen belandde naast de busbaan in de berm. Met een grote takelwagen is de betonwagen weer rechtgezet. De chauffeur is met de schrik vrijgekomen. Hij mistte op een haar na een boom.

12 kuub beton

De mixer zou gevuld zijn geweest met 12 kuub beton. Hoe het ongeluk heeft kunnen gebeuren, is nog onbekend.

Beeld: Regio 15

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.