
112
17 feb 2022, 10:28
Een 24-jarige man uit Amerongen is woensdagavond overleden bij een ernstig ongeluk in het Gelderse Hall. De man was met een verreiker, een voertuig dat zware lasten kan tillen en verplaatsen, te water geraakt.
Het incident gebeurde bij het Apeldoorns kanaal. Vijf brandweerwagens, waaronder een duikteam uit Deventer en twee ambulances waren snel ter plaatse. De verreiker was op de kop in het kanaal belandt, waardoor de hulpdiensten niet bij het slachtoffer konden komen. Het slachtoffer bleek namelijk dusdanig bekneld te zitten dat het niet mogelijk was hem te redden, ondanks dat de brandweer alle opties had geprobeerd.
Laat op de avond is het gelukt om het voertuig uit het water te hijsen. De politie meldt donderdagochtend via Twitter dat het slachtoffer overleden is aangetroffen in de verreiker. De toedracht van het ongeval wordt nog onderzocht.
ANP / Foto: SPS Media
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.