Volg Hart van Nederland
Bestuurder die jongetje (6) meenam in bestelbus alsnog aangehouden

Bestuurder die jongetje (6) meenam in bestelbus alsnog aangehouden

112

10 juni 2022, 14:27

Link gekopieerd

De 36-jarige man die op 11 mei een 6-jarig jongetje in het Brabantse Someren korte tijd meenam in een bestelbus, is afgelopen dinsdag toch aangehouden, meldt het Openbaar Ministerie vrijdag. De man meldde zich eerder al bij de politie, maar werd toen niet aangehouden. De bestuurder wordt verdacht van wederrechtelijke vrijheidsberoving en het onttrekken van een minderjarige aan het ouderlijk gezag.

De man is donderdag weer vrijgelaten en mag onder voorwaarden het onderzoek in vrijheid afwachten.

Met fiets en al in bus gestapt

Het jongetje fietste woensdag 11 mei rond 15.45 uur op de Kruisbaan in Someren. Daar stapte hij met zijn fiets in de bus van de man. De twee reden vervolgens enkele minuten rond. Daarna liet de man het kind uit de bus op de Nederweertseweg in dezelfde plaats.

De man meldde zich op 14 mei bij een politiebureau, nadat de politie melding had gemaakt van het incident. Toen hield de politie hem dus niet aan. Het OM zegt geen concrete aanwijzingen te hebben dat er in het busje strafbare feiten zijn gepleegd.

ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.