112
28 apr 2018, 09:20
Na een flinke achtervolging door het natuurgebied Gorp en Roovert bij Goirle heeft de politie een bekende ‘natuurhater’ op kunnen pakken. De man had eerder op de dag spullen gestolen en vernielingen gepleegd op het terrein. De man werd betrapt door een boswachter, die meteen de politie belde. Hij ging er op zijn sportfiets vandoor, en vluchtte het bos in. Meerdere agenten wisten de man bijna te pakken te krijgen, maar hij wist toch weer te ontkomen.
Na een achtervolging door het bos wisten agenten hem met de auto van de fiets te tikken. Bij de daarop volgende arrestatie verzette de man zich, waardoor een agent en de boswachter lichtgewond raakte. Volgens AD is de man een bekende van de politie en heeft hij zich al meerdere keren op dezelfde manier misdragen. Beeld: Google Maps
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.