
112
25 mei 2023, 09:01 - Update: 25 mei 2023, 13:55
Basisschool De Notenkraker in Amsterdam-Zuid blijft donderdag dicht omdat er een bedreiging is binnengekomen via Snapchat.
De school heeft ouders donderdagochtend op de hoogte gesteld van de dreiging en zegt uit te zoeken of het om een daadwerkelijke bedreiging gaat. De bedreiging is woensdagavond verstuurd. De politie kan er nog niets over zeggen. De Notenkraker zit in een verzamelpand waar ook een andere school zit, De Nautilus. Die is niet gesloten, meldt die school donderdagochtend.
Woensdag werd de Amsterdamse middelbare school Spinoza20first gesloten nadat iemand had gedreigd met een schietpartij. Bekijk daarover onderstaande video:

Voor die dreiging is woensdagavond een verdachte aangehouden.
Hart van Nederland/ANP
Beeld: Google Streetview
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.