Volg Hart van Nederland

Auto te water bij Randwijk: bestuurder overleden

112

8 dec 2018, 22:07

Link gekopieerd

De bestuurder van een auto die zaterdag te water raakte bij Randwijk (Gelderland) is overleden. De hulpdiensten wisten het slachtoffer uit de auto te bevrijden, maar hulp mocht niet meer baten. De brandweer dacht aanvankelijk dat er mogelijk nog een passagier in de auto zat en heeft in de omgeving in het water gezocht, maar het slachtoffer zat alleen in de auto. Hoe de auto te water raakte, is niet nog niet duidelijk. Beeld: SPS Media

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.