Volg Hart van Nederland

Auto rijdt van viaduct af in Nijmegen, twee inzittenden zwaargewond

112

24 dec 2019, 07:46

Link gekopieerd

Een automobilist is in de nacht van maandag op dinsdag van de brug afgereden in Nijmegen. Hij kwam op zijn kop tot stilstand onder het viaduct. De twee inzittenden raakten zwaargewond. Het ongeluk werd rond 02.30 uur gemeld. De auto reed op de Nieuwe Dukenburgseweg en is even voor de vangrail van de weg geraakt en naar beneden gelanceerd. Hierbij raakte hij meerdere bomen, waarvan de toppen zijn afgebroken. De auto kwam op zijn kop tot stilstand op de Westkanaalpad langs de Maas-Waalkanaal.

Verschillende ambulances

Beide inzittenden, een man en een vrouw, raakte zwaargewond. Ze zijn beide in verschillende ambulance's met spoed overgebracht naar het ziekenhuis. De verkeersongevallen dienst van de politie start ter plaatse een onderzoek. Het is nog onduidelijk wat er precies is gebeurd. Beeld: SPS Media

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2026 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.