
112
3 sep 2021, 10:20
Een automobilist heeft donderdagavond in het Brabantse Roosendaal een hond die door kinderen werd uitgelaten doodgereden. De auto zou met hoge snelheid over een trottoir zijn gereden. De kinderen konden op tijd opzij springen, maar de hond werd aangereden, meldt de politie.
De politie werd donderdag in de late avond gewaarschuwd door een man die het voorval op de Adriaen Brouwerstraat had gezien. De getuige had het kenteken van de auto genoteerd. Daardoor kon de politie korte tijd later een 32-jarige Roosendaler aanhouden.
Onderzocht wordt of hij onder invloed van alcohol reed.
ANP
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.