Volg Hart van Nederland
Vier arrestaties vanwege schietpartij in Capelle aan den IJssel

Vier arrestaties vanwege schietpartij in Capelle aan den IJssel

112

21 juni 2019, 14:21

Link gekopieerd

De politie heeft drie mannen en een vrouw aangehouden in verband met een schietpartij in Capelle aan den IJssel. Twee van de mannen, Hagenaars van 35 en 39 jaar, raakten zelf gewond en moesten naar het ziekenhuis. De andere verdachten zijn een vrouw van 38 en een 25-jarige man uit Capelle aan den IJssel. Lees ook: Twee gewonden na schietpartij in woning Capelle aan den IJssel

Luide knallen

De schietpartij vond donderdagavond rond 22.00 uur plaats in een flatwoning aan de Purmerhoek. Agenten gingen daar naartoe nadat buurtgenoten hadden gemeld dat ze luide knallen hoorden. In de woning is een vuurwapen in beslag genomen. De politie sluit niet uit dat de schietpartij te maken heeft met drugs. Beeld: Media TV

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.