Volg Hart van Nederland
ME veegt stad schoon na rellen

ME veegt stad schoon na rellen

112

12 mrt 2017, 09:01

Link gekopieerd

De politie heeft in de nacht van zaterdag op zondag enkele demonstranten aangehouden, na rellen die ontstonden bij het Turkse consulaat in Rotterdam. De rellen braken uit na het vertrek van de Turkse minister voor Familiezaken Fatma Betül Sayan Kaya. Mensen werden meerdere keren gevraagd vreedzaam te vertrekken. Een groot deel van de aanwezige Turkse Nederlanders gaf aan die oproep gehoor, maar een deel van de demonstranten begon de politie te bekogelen met bakstenen en bloempotten. Dat was voor de ME reden om in te grijpen. Rond twee uur waren enkele aanhoudingen verricht. De minister is door de politie uitgeleide gedaan naar Duitsland. Ook haar beveiligers en medewerkers zijn door de Rotterdamse politie naar Duitsland begeleid. Beeld: Video Duivestein

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.