Volg Hart van Nederland
Actrice Imanuelle Grives moet nog maand langer in cel blijven vanwege drugshandelproces

Actrice Imanuelle Grives moet nog maand langer in cel blijven vanwege drugshandelproces

112

26 aug 2019, 12:27

Link gekopieerd

Actrice Imanuelle Grives blijft nog een maand in voorlopige hechtenis zitten, zo heeft de Belgische rechter besloten. Ze is in afwachting van haar proces. G. werd ruim een maand geleden aangehouden vanwege drugshandel op het Belgische festival Tomorrowland. G. was zelf aanwezig tijdens de zitting. Ze blijft in de cel totdat haar zaak voor de rechter komt. Dat kan al over enkele weken zijn. De advocaat gaat met G. in gesprek of ze mogelijk in hoger beroep gaan tegen de verlenging van de voorlopige hechtenis.

Grives oefende voor rol

De 34-jarige Rotterdamse gaf als reden van de drugshandel op dat ze 'oefende voor een acteerklus'. Ze zou een rol spelen in de film Suriname. Haar advocaat stelt maandag dat het 'oefenen voor een rol' niet haar enige beweegreden is geweest om drugs te verkopen op Tomorrowland. Over die andere reden hield hij zich nog op de vlakte, meldt het AD. G. werd op 21 juli aangehouden met meer dan honderd xtc- en amfetaminepillen, MDMA, 20 gram cocaïne en bijna 10 gram ketamine. Op haar verblijfadres in België vond de politie nog meer drugs.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2026 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.