Volg Hart van Nederland
Aangereden agent met kneuzingen weer thuis, verdachte in cel

Aangereden agent met kneuzingen weer thuis, verdachte in cel

112

28 apr 2019, 15:56

Link gekopieerd

In Maastricht is een agent afgelopen nacht door een vluchtende automobilist aangereden. De agent moest naar het ziekenhuis, maar kon zondagochtend weer naar huis. Hij heeft enkele kneuzingen opgelopen, onder meer aan zijn ribben en heup. De automobilist, een 31-jarige man uit Maastricht, zit nog vast en wordt voorgeleid aan de rechter-commissaris. Hem wordt onder meer poging tot doodslag ten laste gelegd. De politie wilde de man controleren bij het Koningin Emmaplein in Maastricht. De man reed door en er ontstond een achtervolging door de stad. Uiteindelijk werd de auto tegengehouden op de Schepelruwe. Daar is de agent omvergereden. Er kwamen waarschuwingsschoten aan te pas om de man te kunnen aanhouden. Foto: Track '88

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2026 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.