Volg Hart van Nederland
85-jarige vrouw uit Haarlem dood door aanrijding met vrachtwagen

85-jarige vrouw uit Haarlem dood door aanrijding met vrachtwagen

112

15 feb 2023, 20:06

Link gekopieerd

Een 85-jarige vrouw uit Haarlem die dinsdagmiddag is aangereden door een vrachtwagen, is in het ziekenhuis aan haar verwondingen overleden. De chauffeur is aangehouden en verhoord door de politie.

Het ongeluk gebeurde op het Marsmanplein in Haarlem. De vrouw wilde oversteken toen ze werd geschept door de vrachtwagen. De hulpdiensten rukte met spoed uit en het slachtoffer werd met ernstige verwondingen naar het ziekenhuis gebracht.

Getuigen

De politie doet onderzoek naar de toedracht van het ongeval. Veel mensen waren volgens een woordvoerder getuige van de aanrijding en daarom wordt er slachtofferhulp aangeboden.

Beeld: Michel van Bergen

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.