Volg Hart van Nederland
Man raakt twee keer zijn auto kwijt in een uur

Man raakt twee keer zijn auto kwijt in een uur

112

16 juli 2019, 22:01

Link gekopieerd

In Rotterdam is twee keer in één uur de auto geconfisqueerd van dezelfde man. Het gebeurde in de wijk Ommoord waar de politie dinsdag een verkeerscontrole hield. De bestuurder werd van de weg geplukt nadat zijn kenteken een hit had opgeleverd in de lijst met een openstaande boetes. Omdat de man niet aan het bedrag kon voldoen, werd zijn auto in beslag genomen. Lees ook: Dode bij ongeluk A15, mogelijk door spookrijder Met geld dat hij nog had, kocht hij volgens de politie direct een nieuwe auto. Binnen het uur werd hij echter weer gespot en ook die auto kon hij inleveren. "Ook wij hebben echt nog nooit zoiets meegemaakt", laat een medewerker van de Belastingdienst weten die bij de verkeerscontrole betrokken was. ANP/Redactie

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2026 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.