Volg Hart van Nederland
Politie geeft beelden vrij van overval Terneuzen

Politie geeft beelden vrij van overval Terneuzen

112

9 juni 2019, 18:59

Link gekopieerd

De politie heeft beelden vrijgegeven van een winkeloverval gisteravond in Terneuzen. Twee medewerkers van 24 en 28 jaar raakten tijdens de overval gewond, de oudste van de twee liep steekwonden op. Zijn situatie is volgens de politie ''ernstig maar stabiel''. De daders kwamen het pand aan het Arsenaalplein via de achterkant binnen. Op de beelden is te zien hoe twee mensen wegrennen via de Veemarkt en de Nieuwstraat in de Zeeuwse plaats. Lees ook: Man zwaargewond bij steekpartij in Terneuzen De politie hoopt dat mensen de twee mannen herkennen, bijvoorbeeld aan hun kleding of hun manier van lopen. Het gaat om twee licht getinte mannen met een mager postuur. Een van hen is 1.70 tot 1.75 meter lang en droeg donkere kleding. De tweede verdachte is 1.80 tot 1.85 meter lang en droeg een groen shirt. Hij zou donker krullend haar hebben tot in zijn nek. ANP/Redactie

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2026 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.