Volg Hart van Nederland

Tweetal weer vrij na fatale schietpartij Eindhoven

112

6 apr 2019, 18:41

Link gekopieerd

Twee mannen die vrijdag in Eindhoven werden aangehouden na de dood van een 54-jarige Eindhovenaar, zijn zaterdag vrijgelaten. Volgens de politieonderzoek zijn de twee op dit moment niet in verband te brengen met de schietpartij aan de Beukenlaan die de man uit Eindhoven het leven kostte. Lees ook: Man (54) op klaarlichte dag doodgeschoten in Eindhoven De twee waren aangehouden omdat ze in de auto zouden hebben gezeten die vlak na het schietincident hard wegreed. Getuigen vonden het slachtoffer bloedend bij zijn geparkeerde auto in de Beukenlaan. De man overleed later in het ziekenhuis. ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2026 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.