Volg Hart van Nederland
Vrouw gewond bij 'geweldsincident' in Heerhugowaard

Vrouw gewond bij 'geweldsincident' in Heerhugowaard

112

15 jan 2018, 10:39

Link gekopieerd

Bij een geweldsincident op de Oberonlaan in Heerhugowaard is een vrouw vanochtend gewond geraakt. De politie meldt dat er een verdachte is aangehouden.

De politie schrijft op Twitter dat de vrouw gewond raakte na een 'geweldsincident'. Wat het incident precies inhoudt, is niet bekend. De politie doet onderzoek. Volgens getuigen zou er zijn geschoten en gestoken. De aard van de verwondingen van de vrouw is ook onbekend. Wel bevestigt de politie dat er een traumahelikopter is opgeroepen voor assistentie bij het voorval. https://twitter.com/POL\_NHN/status/952825862080139264

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.