Volg Hart van Nederland
'Popeye' over tippelkiller: 'Het zou me verbazen als ik hem niet zou kennen'

'Popeye' over tippelkiller: 'Het zou me verbazen als ik hem niet zou kennen'

112

7 apr 2017, 16:21

Link gekopieerd

Jarenlang werkte Piet Kamper, alias Popeye, als drugscoördinator in de hoerenbuurt van Rotterdam.  Hij kende de meisjes stuk voor stuk, zag het leed en kan zich ook de moorden nog goed herinneren. In al die jaren werden er meer dan 30 meiden vermoord. Piet zat tussen de prostituees en probeerde ze te helpen om van hun drugsverslaving af te komen. Hij heeft ontzettend veel zien gebeuren. “In mijn tijd was het een oorlogsgebied op de Keileweg en de G.J. de Jonghweg. “Voor de politie waren de moorden op de prostituees in die tijd geen belangrijke zaak". Volgens Piet, alias ‘Popeye’ is de aanhouding van de 58-jarige man in verband met zeker 2 moorden dan ook nog maar een kleine stap in de goede richting. " In al die tientallen jaren heb ik moeten horen, "Joh we zijn iemand op het spoor en we hebben goede hoop", en elke keer werd het weer een teleurstelling.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.