Volg Hart van Nederland
Conciërge probeert ruzie te sussen, wordt zelf in elkaar gebeukt

Conciërge probeert ruzie te sussen, wordt zelf in elkaar gebeukt

112

26 jan 2017, 18:12

Link gekopieerd

Vijf leerlingen van scholengemeenschap Arcus in Lelystad zijn opgepakt, nadat zij dinsdagmiddag de conciërge van de school hadden geslagen. De conciërge probeerde een beginnende ruzie te sussen, maar de vechtende jongeren richtten zich toen tegen hem. Beelden van de mishandeling van de conciërge, verschenen donderdag op internet. Op de video is te zien hoe de man meerdere keren wordt geduwd en geslagen. De school belde vervolgens 112. Toen de gearriveerde politie vijf vermoedelijke daders wilde aanhouden, werden ze in hun werk gehinderd door overige leerlingen op het schoolplein. De conciërge van de school hield enkele verwondingen over aan de vechtpartij maar is inmiddels gewoon weer aan het werk. De vijf scholieren zijn voorlopig niet meer welkom op school.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.