Volg Hart van Nederland
Michael P. heeft moord op Anne Faber uitgebreid bekend

Michael P. heeft moord op Anne Faber uitgebreid bekend

112

10 jan 2018, 10:52

Link gekopieerd

Michael P. heeft bekend dat hij op 29 september vorig jaar Anne Faber heeft ontvoerd, verkracht en vermoord. Dat bleek woensdag in de rechtbank in Utrecht, waar een zogeheten pro-formazitting, dus niet-inhoudelijke zitting, over deze zaak is. Faber verdween die dag na een fietstocht, haar lichaam werd twee weken later gevonden. Volgens zijn advocaat heeft P. een "uitgebreide, bekennende" verklaring afgelegd. De 27-jarige P. was woensdag zelf niet aanwezig in de rechtbank. Verschillende vrienden en familieleden van Faber wel. De volgende zittingsdag is gepland op 23 maart. Het gaat dan weer om een niet-inhoudelijke zitting. De inhoudelijke behandeling van de zaak staat gepland op 11 en 12 juni. ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.