Volg Hart van Nederland
Gewonde bij steekincident in Dordrecht, dader gearresteerd

Gewonde bij steekincident in Dordrecht, dader gearresteerd

112

11 juni 2023, 07:08 - Update: 11 juni 2023, 09:48

Link gekopieerd

Bij een steekincident op de Hugo de Grootlaan in Dordrecht is in de nacht van zaterdag op zondag een 37-jarige man uit Dordrecht gewond geraakt, meldt de politie.

Een 31-jarige man uit Dordrecht is zondagochtend vroeg opgepakt. Hij werd ongeveer een uur na de steekpartij opgepakt op de Zwijndrechtse brug, tussen Dordrecht en Zwijndrecht.

Het steekincident zou hebben plaatsgevonden rond 04.00 uur. Het slecht aanspreekbare slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Naar de toedracht wordt onderzoek gedaan. De politie vraagt getuigen zich te melden.

ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.