Volg Hart van Nederland

Persoon met mogelijke vuurwapens verschanst zich al uren in woning Lichtenvoorde, huizen ontruimd

nieuws

11 juni 2023, 11:20 - Update: 11 juni 2023, 12:29

Link gekopieerd

De politie is aanwezig in de Straussstraat in Lichtenvoorde omdat iemand zich in een woning verschanst waar mogelijk vuurwapens aanwezig zijn.

De directe woningen ernaast zijn ontruimd en uit voorzorg zijn de elektriciteit en het gas in die omgeving afgesloten, meldt de Gelderse politie.

De politie zegt al sinds zaterdagavond onderzoek te doen in de straat. Op beelden is te zien dat er veel politie aanwezig is en dat een arrestatieteam zware vesten draagt.

Volgens een videocorrespondent ter plaatse verstopt de man zich in de kruipruimte van de woning.

Er was een melding binnengekomen over de mogelijke aanwezigheid van wapens. Een woordvoerder kon niet zeggen of de aanwezige in de woning ergens mee dreigt.

ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.