Volg Hart van Nederland
Utrechtse billenknijper (22) aangehouden door politie

Utrechtse billenknijper (22) aangehouden door politie

112

20 feb 2018, 11:20

Link gekopieerd

Een 22-jarige man uit Utrecht is door de politie opgepakt omdat hij minstens drie vrouwen in de billen heeft geknepen. In twee gevallen, woensdag 14 en donderdag 15 februari, waren de vrouwen lastig gevallen door een man die in dezelfde stadsbus stapte vanaf Utrecht Centraal Station. Buiten betastte hij de vrouwen. Vrijdag de 16e overkwam een slachtoffer hetzelfde toen zij op straat liep. De vrouwen wisten de man van zich af te weren en schakelden de politie in. Hij werd zaterdagochtend in zijn woning aangehouden. De man zit vast en wordt dinsdag voorgeleid aan de rechter-commissaris. De politie verwacht dat er meer slachtoffers van de man zijn en hoopt dat zij zich alsnog melden.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.