Volg Hart van Nederland
Politie wil dat e-bikers helm gaan dragen

Politie wil dat e-bikers helm gaan dragen

nieuws

21 sep 2017, 12:24

Link gekopieerd

De politie adviseert mensen die een e-bike gebruiken om een helm op te doen. Dit naar aanleiding van cijfers over ongevallen, donderdag. Het aantal verkeersongelukken met e-bikes neemt toe. Met name ouderen zijn vaak betrokken bij dodelijk ongevallen. Volgens de cijfers is 87 procent van de dodelijke verkeersslachtoffers met e-bikes 60 jaar of ouder.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.