Volg Hart van Nederland
Nederlander 'grapt' voor vlucht dat hij bom heeft en wordt opgepakt

Nederlander 'grapt' voor vlucht dat hij bom heeft en wordt opgepakt

112

7 mrt 2023, 12:32

Link gekopieerd

De Koninklijke Marechaussee heeft maandag op de luchthaven van Bonaire een 35-jarige Nederlander aangehouden voor bedreiging.

De man, die op het punt stond om terug te keren naar Nederland, verklaarde voor vertrek dat hij een bom en drugs bij zich had. Hoewel hij later beweerde dat het om een grap ging, werd hij toch aangehouden door de marechaussee.

De 35-jarige Nederlander zit momenteel vast voor verder onderzoek. Het is nog niet bekend wat zijn motieven waren voor deze misplaatste grap.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.