Volg Hart van Nederland
Gevechtshelikopter moet landen en overnachten in weiland bij Elburg

Gevechtshelikopter moet landen en overnachten in weiland bij Elburg

112

1 okt 2020, 09:03

Link gekopieerd

Een Apache-gevechtshelikopter van de Luchtmacht heeft woensdagavond uit voorzorg een landing moeten maken in een weiland vlakbij Elburg. Rond 21.00 uur moest het toestel naar de grond. Het bleek niet mogelijk om tijdig weer op te stijgen, dus is besloten om de helikopter te laten overnachten in het weiland.

Militair terrein

De Koninklijke Marechaussee is uitgerukt om de gevechtshelikopter te beveiligen. Het afgezette stuk land is tijdelijk tot 'militair terrein' verklaard. Donderdag vliegt de heli terug naar vliegbasis Gilze-Rijen. Beeld: SPS Media

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.