Volg Hart van Nederland

Bijzonder: eerste Donald Duck in braille

nieuws

24 mei 2018, 18:44

Link gekopieerd

Leerlingen van de Koninklijke Visio school in Huizen kregen donderdag de eerste Donald Duck in braille te lezen. Twan Driessen van 15 had de eer hem in ontvangst te mogen nemen. Een stripboek vertalen in braille, dat was nog niet eerder gebeurd. Ook best logisch, want juist bij een strip zijn de tekeningetjes zo essentieel. "Het verhaal is simpeler gemaakt en we hebben ons beperkt tot maar een aantal figuren. Voorlopig blijft het bij één exemplaar, maar als het een daverend succes wordt, komen er wellicht meer", aldus een woordvoerder van Sanoma.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.