
nieuws
3 jan 2021, 13:25
Op het eerste gezicht lijkt het net of het gesneeuwd heeft in Leeuwarden, maar niets is minder waar. Iemand kon kennelijk niet wachten op een dikke pak sneeuw en besloot er zelf maar iets aan te doen.
Zaterdagavond of zondagochtendvroeg zijn er meerdere flessen afwasmiddel in de fontein op de rotonde aan de Lekkumerweg gegooid. Het schuim hoopte in eerste instantie metershoog op maar door de wind werd het witte goed over de hele rotonde verspreid. In de ochtend zag de rotonde eruit alsof het gesneeuwd had. Volgens Omrop Fryslân waaide het schuim vervolgens de Vrijheidswijk in.
Het is onbekend wie er verantwoordelijk is voor het witte wonderland. Het is overigens niet de eerste keer dat er zeep of afwasmiddel in de fontein wordt gegooid. Beeld: Noormannen
Hart van Nederland is nu ook elke ochtend op tv! Van 6.30 tot 10.00 uur praten we je op SBS6 bij over het laatste nieuws uit Nederland en krijg je het laatste Shownieuws. In het weekend zijn we er van 7.00 tot 10.00 uur.
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.