Volg Hart van Nederland
Man (18) mept politieman meerdere malen in gezicht bij sussen familieruzie

Man (18) mept politieman meerdere malen in gezicht bij sussen familieruzie

112

3 aug 2020, 11:36

Link gekopieerd

Een achttienjarige man uit Sprang-Capelle heeft een agent meerdere keren in het gezicht geslagen nadat die een vechtpartij probeerde te sussen. De politie kwam zondag af op een melding van een vechtpartij op straat. Twee mannen, familie van elkaar, waren elkaar te lijf gegaan. De agent probeerde de twee te scheiden door één van de twee vast te pakken en de ander weg te duwen. Hij moest dat bekopen met twee vuistslagen op zijn onderlip.

Schoppen en schelden

De agent liet zich daardoor niet afschrikken en pakte de achttienjarige stevig vast, waarop hij ook nog begon te schoppen. Het lukte de agenten uiteindelijk om de man in hun auto te zetten, maar tijdens de aanhouding werden ze wel enorm door hem uitgescholden.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.