Volg Hart van Nederland
FIOD neemt 10.000 paar nep-Nikes in beslag in onderzoek naar valse merkkleding

FIOD neemt 10.000 paar nep-Nikes in beslag in onderzoek naar valse merkkleding

112

31 juli 2020, 07:38

Link gekopieerd

In een strafrechtelijk onderzoek naar vervalste merkkleding en -schoenen heeft de FIOD 10.000 paar nep-Nikes in beslag genomen. De sportschoenen kwamen te voorschijn bij het doorzoeken van drie loodsen en een zeecontainer in de omgeving van Alphen aan de Rijn. Ze worden vernietigd. Ook een woning is doorzocht. Daarbij is beslag gelegd op de administratie en een auto.

Meer aanhoudingen

De politie heeft woensdag een 37-jarige verdachte aangehouden toen hij een bestelling afleverde. Deze man zit nog vast en geldt als hoofdverdachte. Meer aanhoudingen worden niet uitgesloten, zegt een woordvoerder. Lees ook: Ruim 2000 Instagram-accounts opgedoekt om verkopen nepmerkkleding De mensen achter deze handel zijn vermoedelijk al enkele jaren actief. Het onderzoek kwam op gang na een melding van een recherchebureau dat optreedt namens Nike. ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.