Volg Hart van Nederland

Zoektocht naar vermiste Sumanta (23) levert nog niets op

112

5 juli 2019, 17:00

Link gekopieerd

De zoektocht van de politie naar de vermiste Sumanta Bansi heeft tot nu toe niets opgeleverd. Er werd gisteren onder andere met honden en een boot in het water bij de Afsluitdijk naar haar gezocht. De 23-jarige Sumanta uit Hoorn wordt al sinds februari 2018 vermist. Ze studeerde biomedische wetenschappen en was zwanger in de tijd dat zij vermist raakte. Haar familie begrijpt niets van haar verdwijning. Een woordvoerder van de politie laat weten dat er tijdens de zoektocht in het water ook beelden zijn gemaakt met sonarapparatuur. Lees ook: Politie zoekt op Afsluitdijk verder naar vermiste Sumanta (23) Die beelden moeten nog worden onderzocht, het kan zijn dat naar aanleiding van die beelden opnieuw naar Sumanta gezocht zal worden in het water. Bovenstaande beelden zijn eerder uitgezonden door Hart van Nederland.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.