Volg Hart van Nederland
Opnieuw kledingzaak geplunderd door jongeren in Amsterdam

Opnieuw kledingzaak geplunderd door jongeren in Amsterdam

112

8 nov 2019, 21:33

Link gekopieerd

Opnieuw is er een kledingwinkel geplunderd in Amsterdam. Dit keer was een winkel van kledingmerk Lacoste aan het Rokin het doelwit. Ongeveer vijftien jongeren bestormden de winkel en grepen dure kleding van de rekken. Daarna gingen ze er vandoor. De politie heeft twee jongeren aan kunnen houden. Naar de andere daders wordt nog gezocht, laat een politiewoordvoerder weten. "De politie neemt dit zeer hoog op. Dit is diefstal in vereniging en dat wordt zwaarder gestraft", zegt de woordvoerder. Lees ook: Met handen vol sportkleding de winkel uit: politie onderzoekt plundering Donderdagavond werd er in Amsterdam-Zuidoost ook al een winkel geplunderd. Ook daar stormde een groepje van zo'n vijftien jongeren sportkledingzaak JD Sports binnen. Met hun handen vol dure kleding renden de jongeren weer de zaak uit. Hoeveel kleding er vanavond is gestolen in de winkel van Lacoste is onduidelijk. De daders zouden niet gewapend zijn geweest. Beeld: HFV Photo Services

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.