Volg Hart van Nederland

Duindorp trekt stekker uit vreugdevuur tijdens de jaarwisseling

Politiek

29 nov 2019, 09:49

Link gekopieerd

De Haagse buurt Duindorp gaat niet meer proberen bij de jaarwisseling een groot vreugdevuur te bouwen op het strand. De organisator, de Duindorp Vreugdevuur Stichting, trekt de stekker uit de plannen. "Het ontbreken van het vreugdevuur dit jaar zal een klap zijn, een klap voor vele honderden of misschien wel duizenden mensen die ons vreugdevuur een warm hart toedragen", schrijft de stichting op Facebook. "Het vuur is nu van ons afgepakt, maar het vuur zal in onze gedachtes niet doven." Lees ook: Grote kans dat de vreugdevuren in Scheveningen niet doorgaan Waarnemend burgemeester Johan Remkes heeft dinsdag gemeld dat de Haagse vreugdevuren hoogstwaarschijnlijk niet doorgaan. Een meerderheid van de gemeenteraad denkt ook dat de vreugdevuren niet haalbaar zijn.

Geen andere evenementen

De Duindorpse stichting wil ook geen andere evenementen rond de jaarwisseling organiseren. Zulke activiteiten zouden de rust in de wijk kunnen bewaren als er geen vreugdevuur is. "Deze bal ligt nu bij de gemeente zelf, want wij trekken onze handen overal van af."

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.