Volg Hart van Nederland
Algemene Onderwijsbond: geen staking komende woensdag

Algemene Onderwijsbond: geen staking komende woensdag

nieuws

2 nov 2019, 18:45

Link gekopieerd

Onderwijsvakbond Aob (Algemene Onderwijsbond) is niet van plan om de lerarenstaking aanstaande woensdag voort te zetten. Het hoofdbestuur van de onderwijsvakbond AOb komt zondag bijeen om te praten over het afblazen van de onderwijsstaking. Er zijn namelijk nog onderwijsorganisaties die het niet eens zijn over de toegezegde 460 miljoen euro dat het onderwijs is beloofd door minister Slob.

Leraren in Actie wil nog steeds staken

Onderwijsorganisatie Leraren in Actie is namelijk alsnog van plan om te gaan staken.  De beslissing om niet te gaan staken leidde tot veel onvrede onder leerkrachten. De 460 miljoen euro is volgens hen nog niet voldoende. Lees ook: Onderwijsbond Leraren in Actie gaat woensdag toch staken: 'Toegezegd geld is een zoethoudertje'

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.