Volg Hart van Nederland
'Stormschade meer dan 10 miljoen euro'

'Stormschade meer dan 10 miljoen euro'

112

18 jan 2018, 10:56

Link gekopieerd

De grote storm die Nederland donderdag treft, levert naar verwachtingen zeker 10 miljoen euro schade op. Dat stelt een woordvoerder van het Verbond van Verzekeraars. Hij baseert zich op een vergelijking met de storm van 3 januari dit jaar. Die leverde net geen 10 miljoen euro schade op. ,,Als ik het zo bekijk, zitten we daar nu waarschijnlijk boven'', aldus de zegsman. Het Verbond van Verzekeraars denkt vrijdag in de loop van de ochtend een eerste echte schatting van de schade te kunnen geven. ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.