Volg Hart van Nederland

Slachtoffer schietpartij bij speelplaats Rotterdam schoot zelf op politie

112

28 dec 2018, 13:57

Link gekopieerd

De man die tweede kerstdag zwaargewond raakte door een kogel in Rotterdam, is geraakt door een politiekogel. De politie schoot gericht op hem, nadat de man zelf op agenten had geschoten. Lees ook: Politie schiet gericht na schietpartij in Rotterdam, man gewond De 26-jarige schutter uit Rotterdam had die middag in de omgeving van de Bajonetstraat en het Adrianaplein ruzie met twee andere Rotterdammers, een 49-jarige man en een 23-jarige vrouw. Hij schoot op dit duo en op agenten die waren afgekomen op het conflict.

Overmeesterd

Agenten schoten terug en raakten de man, waarna hij kon worden overmeesterd. Hij ligt zwaargewond in het ziekenhuis. De 49-jarige en 23-jarige zijn donderdag vrijgelaten. Ze blijven wel verdachten in het onderzoek. Het incident gebeurde op klaarlichte dag in de buurt van een speelplaatsje waar een vader en twee kinderen waren. ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.