Volg Hart van Nederland
Ophef om 'homo' pruik van Blokker en Intertoys

Ophef om 'homo' pruik van Blokker en Intertoys

nieuws

26 juli 2018, 16:12

Link gekopieerd

Een hoop ophef donderdag vanwege een pruik van Blokker en Intertoys. Beide winkels verkopen het nep haar speciaal voor mensen die er uit willen zien als een homoseksueel. De pruik wordt namelijk verkocht onder de naam 'gay pruik'. Op social media lijdt het tot veel commotie. Wel zijn de pruiken populair, want het "homo"-haar is uitverkocht bij beide winkels. Het is onduidelijk of de winkels met de ‘gay pruik’ een graantje wilde meepikken van de Gay Pride, die vanaf komende zaterdag een week lang in Amsterdam wordt gehouden. Door de ophef hebben Intertoys en Blokker inmiddels de pruik van de website gehaald en worden ze niet meer verkocht.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.