Volg Hart van Nederland

Militairen met speurhonden op zoek naar verstopt geld en drugs in bossen Helmond

112

8 okt 2018, 12:53

Link gekopieerd

De grote actie tegen drugs en witwassen waarbij maandag in Helmond zeven verdachten zijn aangehouden, is in de loop van de ochtend uitgebreid naar het bosgebied rond de stad. Zo'n dertig militairen zoeken met speurhonden en metaaldetectoren naar geld en verdovende middelen die er zouden zijn verstopt. Het bosperceel in de buurt van het Sjef de Kimpepad bij Helmond is afgezet.

Invallen Helmond

In de vroege ochtend waren er al invallen in woningen in het centrum van Helmond. Aan de actie doen vele tientallen agenten en militairen mee. Het doorzoeken van de woningen en de zoekactie in de bossen gaat vermoedelijk nog vele uren duren, aldus de politie Oost-Brabant. Lees ook: Politie arresteert zeven verdachten tijdens grote drugsactie in Helmond De afgelopen maanden zijn in Helmond meerdere verdachte drugsdealers op straat aangehouden. Zo werden in juli drie mannen van 38, 59 en 60 jaar opgepakt op verdenking van witwassen van crimineel geld en drugshandel. De invallen van maandag maken volgens de politie deel uit van strafrechtelijke onderzoeken naar de handel in drugs. ANP Beeld: SQ Vision

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.